Sami Kesälä

Toimitusjohtaja
(Hausjärvi)

Projektit, modernisoinnit, laadunvarmistuspalvelut, Heidenhain-tuotteet, laskutus ja hallinto.

sami.kesala@ksj-service.fi

+358 50 912 3356

Jouni Kervinen

Huoltopäällikkö
(Pohjois-karjala)

Erikoistyöt, projektit, varaosat, Sähköisten ja mekaanisten vikojen etsintä ja korjaus.

jouni.kervinen@ksj-service.fi

+358 400 265 633

Jani Koppeli

Varatoimitusjohtaja
(Jyväskylä)

Laadunvarmistuspalvelut Heidenhain-tuotteet, laskutus ja hallinto.

jani.koppeli@ksj-service.fi

+358 44 741 7566

Heikki Silvennoinen

Työnjohto
(Pohjois-Karjala)

Sähköisten vikojen etsintä ja korjaus, huoltotyöt, automaatio.

heikki.silvennoinen@ksj-service.fi

+358 400 393 886

Eero Huurinainen

Huoltoteknikko
(Pohjois-Karjala)

Mekaanisten vikojen etsintä ja korjaus, huoltotyöt,
NC -ohjelmointi.

eero.huurinainen@ksj-service.fi

+358 40 575 3266

Mauri Hirvonen

Huoltoteknikko
(Pohjois-Karjala)

Sähköisten ja mekaanisten vikojen etsintä ja korjaus.
Huoltotyöt, myös levykoneet.

mauri.hirvonen@ksj-service.fi

+358 40 358 7799

Petri Toivanen

Huoltoteknikko
(Pohjois-Karjala)

Sähköisten ja mekaanisten vikojen etsintä ja korjaus.
Huoltotyöt.

petri.toivanen@ksj-service.fi

+358 50 561 4479